Doreanse Violoft Thermal Kısa Kol Termal T.Gümüş 2875

Doreanse Violoft Thermal Kısa Kol Termal T.Gümüş 2875
Doreanse 2017 Koleksiyonu: Doreanse Violoft Thermal Kısa Kol Termal T.Gümüş 2875

Erkekler genellikle yaz mevsimi de olsa kış mevsimi de olsa dışarıda daha fazla kalmaktadırlar. Özellikle kış mevsiminin etkilerinden korunmak için termal özellikle iç çamaşırları tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar hareket ettikçe terlerler kış mevsiminde vücudun ısısının korunması önemli bir konudur. Bu yüzden Özellikle sitemizdeki tüm Erkek Termal iç çamaşırları teri içine hapsetmez vücuttan uzaklaştırır. Bu sebeple sitemizde Erkek Termal kategorisi altında satışa sunduğumuz özellikle Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırlarını en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Viloft Termal

Viloft Kumaş %100 doğal, tamamı ile okaliptüs ağacı hamurundan yapılan ve selüloz içeren özel nitelikli viskoz elyaftır. Düz ara kesiti kumaş içerisinde hava boşluğu oluşturarak soğuğa karşı tampon bölge gibi mükemmel yalıtım sağlayıp vücut ısısını koruduğu gibi hafif ılıklık sağlar. VILOFT elyafı doğal olarak yumuşak, esnek ve nefes alabilir yapısı ile kılcal hareketi sayesinde vücuttaki nemi dışarı atarak insanı kuru tutup rahatlık sağladığı gibi bakteri üremesini de engeller.


Doreanse markası ülkemizde Erkek Termal iç çamaşırları konusunda büyük beğeni yakalamış kaliteli bir markadır. Bu Doreanse markasının ürettiği Doreanse Violoft Thermal Kısa Kol Termal T.Gümüş 2875 modeli Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırı da markanın kalitesini en iyi yansıttığı ürünlerdendir.

Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Doreanse Violoft Thermal Kısa Kol Termal T.Gümüş 2875 için, S, M, L, XL, XXL bedenleri bulunmaktadır.Doreanse 2875 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Doreanse Erkek Termal

54,91 TL   %39
33,24 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-M
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün