DOREMI 2019 Koleksiyon: Doremi Caroline Gecelik-Sabahlık Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


Transparan detaylar, saten dokunuşlar…

<(> <<)>p>Gecenin gizemini gündüze taşıyan DoReMi Caroline Gecelik-Sabahlık Takım, iddialı kadınların vazgeçilmezi olacak.

Saten kumaşın ipeksi büyüsü ve dantel geçişlerin nefes kesici etkisi feminen duygulara hitap ediyor.

İdeal boyu ve yırtmaçları DoReMi Caroline Gecelik-Sabahlık Takımı özel kılıyor.

%100 Polyester


Gecelik Sabahlık Takımları arasında DOREMI markasına ait Doremi Caroline Gecelik-Sabahlık Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu DOREMI markasına ait Doremi Caroline Gecelik-Sabahlık Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Lacivert renk seçeneği\seçenekleri sunan Doremi Caroline Gecelik-Sabahlık Takım için, S-M, M-L bedenleri bulunmaktadır.DOREMI 002-000214 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Doremi Caroline Gecelik-Sabahlık Takım ürünü faturada "DOREMI 002-000214" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.