Dreamgirl Santa Barbara Takım

Dreamgirl Santa Barbara Takım

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


Süper aseksi tasarımı ve yüksek kalitesi ile bu takıma hayran olacaksınız.

Derin göğüs dekoltesi ile dantelli ve jartiyer asklılı opak büstiyer Büstiyer ile uyumlu dantelli dizüstü çorap

%100 Polyamide

Standart Beden [OS] Standart Büyük Beden [OS Queen]

Not : Külot dahil değildir.

İç giyim ve fantezi giyim sektöründe bir dünya markası Dreamgirl şimdi Türkiyede. Dünyanın En iyi 3 markası arasında gösterilen Dreamgirl modellerini giyme ayrıcalığını sizde yaşayın.


Özellikle Dreamgirl markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Dreamgirl Santa Barbara Takım modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

bedenleri mevcut olan Dreamgirl Santa Barbara Takım, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Dreamgirl DG0024 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-