Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif

Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif
Öncelikle doğum kontrolü amaçlı tercih edilen Prezervatifler, birçok çeşit seçeneği ile baş döndüren ürünlerden oluşmaktadır. Maksimum zevki yaşamak isteyen çiftlerin vazgeçilmezi olan Cinsel Sağlık Ürünleri, sağlıklı ve güvenilir ürünler ile icgiyimozel.com'da sizleri beklemektedir.

Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif
DUREX FETHERLITE ULTIMA - Daha Yakın Hisset - Daha fazla his için ultra ince
 
Durex Fetherlite Ultima daha fazla hissetmek için Sensi-fit™ yapıdadır.
 
Durex Fetherlite Ultima prezervatifleri daha fazla hissedebilmeniz* için (standart lateks prezervatiflerimizle kıyasla) daha düzgün bir uyum sağlayan Sensi-Fit  yapısı ile süper incedir.
 
Ortalama olarak Durex Fetherlite Ultima prezervatifler standart lateks prezervatiflerimizden %20 daha incedir ve duyarlılığı artırarak sizi ve partnerinizi birbirine daha yaklaştırır.
 
Durex Fetherlite Ultima’yı yaptığımız özel yöntem, prezervatifin dikkatin hoş olmayan şekilde dağılmaması için daha iyi kokmasını sağlıyor, rahatlayabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.
 
Optimal güvenlik için ürün güneş ışığından uzak serin kuru bir yere konmalıdır.
 
Durex ürünleri hakkında daha fazla bilgi için müşteri hizmetleri hattımız 0800 338 739 ile bağlantı kurun.
 
* Standart lateks prezervatiflerimizle kıyasla

Durex Daha Yakın Hisset Prezervatif, geceye daha çok zevk katan özelliği ve Durex markasının bünyesinde bulunan birbirinden güzel çeşitleri ile başınız döndürecek nitelik taşımaktadır.

Durex 1069 Cinsel Sağlık Ürünleri tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-