Durex Gerçek Dokunuş Kondom

Durex Gerçek Dokunuş Kondom
Öncelikle doğum kontrolü amaçlı tercih edilen Prezervatifler, birçok çeşit seçeneği ile baş döndüren ürünlerden oluşmaktadır. Maksimum zevki yaşamak isteyen çiftlerin vazgeçilmezi olan Cinsel Sağlık Ürünleri, sağlıklı ve güvenilir ürünler ile icgiyimozel.com'da sizleri beklemektedir.

Durex Gerçek Dokunuş Kondom
Gerçek Dokunuş - Gerçek Ten Hissi için
 
Durex Gerçek Dokunuş ile aranıza hiçbir şey giremez. Özel dokusuyla Gerçek Dokunuş, ten hissinden farksız! Aşkı hissedince aranıza hiçbir şey giremez.
 
Durex Gerçek Dokunuş diğer prezervatiflerden farklı olarak, gerçek ten hissi veren, poliizoprendir. Saydam yapısıyla, kayganlaştırıcı kremli ve rezervuar uçludur.
 
Durex Gerçek Dokunuş’u yaptığımız özel yöntem, prezervatifin dikkatin hoş olmayan şekilde dağılmaması için daha iyi kokmasını sağlar, rahatlayabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz. Optimal güvenlik için ürün, güneş ışığından uzakta serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır.
 
Daha keyifli bir ilişki için lütfen unutmayın: Yapılan test sonuçlarında, Durex Gerçek Dokunuş’un tip IV gecikmiş hipersensitivite reaksiyonu için minimum potensiyel taşıdığı gözlemlenmiştir. Lateks alerjisi olan bazı kişiler bu prezervatiflere karşı hassasiyet gösterebilir. Kaşıntı hissediyorsanız prezervatifi kullanmayı bırakın. Eğer iyileşme olmazsa doktorunuza görünün. Eğer partnerinizin iltihaplı cildi veya açık yarası varsa bu prezervatifleri kullanmayın. Testler gösteriyor ki kullanmayı derhal durdurun ve bir doktor çağırın.

Durex Gerçek Dokunuş Kondom, geceye daha çok zevk katan özelliği ve Durex markasının bünyesinde bulunan birbirinden güzel çeşitleri ile başınız döndürecek nitelik taşımaktadır.

Durex 1075 Cinsel Sağlık Ürünleri tam size/sevdiklerinize göre.
21,90 TL   %18
17,90 TL
--Tükendi--