Elawin 4060 Saten Denizci Kostümü

Elawin 4060 Saten Denizci Kostümü
Elawin 2016 Koleksiyonu: Elawin 4060 Saten Denizci Kostümü

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


%92 Likra %8 Poliamit

Mikro kumaş, ip askılıdır ve askılar ayarlanabilir, askıları sırtta çapraz bağlama, göğüs ortası büzgülü, göğüs üstü fırfırlı, eteği çift kat fırfırlı fantezi kostüm 3 parçadan oluşmaktadır.


Bu Erotik Kostümler alanında Elawin markasının ürettiği Elawin 4060 Saten Denizci Kostümü modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Elawin marka Elawin 4060 Saten Denizci Kostümü modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Elawin 4060 Saten Denizci Kostümü, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Elawin 4060 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Elawin Fantazi Kostümler

Tükendi-