90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Elawin Lingerie Vinly Atlet Külot 2245

Elawin Lingerie Vinly Atlet Külot 2245

Fantazi Takımlar kategorisinde erkeklerin dikkatini en çok çeken ürün şüphesiz Fantazi Atlet Takımlarıdır. Çünkü bu ürünler, kadın vücudunun cezbediciliği yüksek olan bölgelerini ön plana çıkaran şeffaf ve dekolteli olabilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere evliliğinizi renklendirecek Fantazi Takımlar arasından en uygun fiyatlı Fantazi Atlet Takım ürünlerini sunmaktayız. Bu bağlamda Elawin markasına ait Elawin Lingerie Vinly Atlet Külot 2245 modeli tüm bayan ihtişamını göz önüne serebilen bir üründür. Gerek Elawin markasının kalitesinin beğenilmiş ve tasdiklenmiş olası ve gerekse de ortaya konan Elawin Lingerie Vinly Atlet Külot 2245 modelinde ki tasarım ile büyük beğeni toplamaktadır.S, M, L, XL bedenleri mevcut olan Elawin Lingerie Vinly Atlet Külot 2245, Siyah, Kırmızı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Elawin 2245 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Elawin Lingerie Vinly Atlet Külot 2245 ürünü faturada "Elawin 2245" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
42.23 TL   %18
34,78 TL
--Tükendi--