For Dreams 2019 Koleksiyon: Elviga For Dreams 2001

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında For Dreams markasına ait Elviga For Dreams 2001 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu For Dreams markasına ait Elviga For Dreams 2001 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Siyah, Kırmızı, Saks Mavi, Fuşya, Mor renk seçeneği\seçenekleri sunan Elviga For Dreams 2001 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.For Dreams 2001 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Elviga For Dreams 2001 ürünü faturada "For Dreams 2001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.