Emay Destekli Dantelli Sütyen Takımı 852

Emay Destekli Dantelli Sütyen Takımı 852

2020 Emay Sütyen Takımları

93.99 TL   %41
55.29 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-75B, Ekru-75B
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Emay 2020 Koleksiyon: Emay Destekli Dantelli Sütyen Takımı 852

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Emay markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Emay Destekli Dantelli Sütyen Takımı 852 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Emay markasının Emay Destekli Dantelli Sütyen Takımı 852 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Beyaz, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Emay Destekli Dantelli Sütyen Takımı 852 için, 75B bedenleri bulunmaktadır.Emay 852 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Emay Destekli Dantelli Sütyen Takımı 852 ürünü faturada "Emay 852" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.