Emay Jakarlı Strablez Stringli Takım Push-Up 4522

Emay Jakarlı Strablez Stringli Takım Push-Up 4522
Emay 2017 Koleksiyon: Emay Jakarlı Strablez Stringli Takım Push-Up 4522

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Emay markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Emay Jakarlı Strablez Stringli Takım Push-Up 4522 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Emay markasının Emay Jakarlı Strablez Stringli Takım Push-Up 4522 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Bordo, Mor, Bronz renk seçeneği\seçenekleri sunan Emay Jakarlı Strablez Stringli Takım Push-Up 4522 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Emay 4522 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Emay Jakarlı Strablez Stringli Takım Push-Up 4522 ürünü faturada "Emay 4522" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.