Erdem 1196 Ribana Kolsuz V Yaka - 3 Lü Paket

Erdem 1196 Ribana Kolsuz V Yaka - 3 Lü Paket
Erdem 2016 Koleksiyonu: Erdem 1196 Ribana Kolsuz V Yaka - 3 Lü Paket

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka Faniladır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Erdem markasına ait Erdem 1196 Ribana Kolsuz V Yaka - 3 Lü Paket ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Erdem 1196 Ribana Kolsuz V Yaka - 3 Lü Paket V Yaka Fanilası bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka Fanila kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Erdem markasına ait Erdem 1196 Ribana Kolsuz V Yaka - 3 Lü Paket V Yaka Fanilasını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Erdem 1196 Ribana Kolsuz V Yaka - 3 Lü Paket, Beyaz, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Erdem 1196 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Erdem Erkek Atlet

62,32 TL   %47
33,00 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-S
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün