Erdem 2184 Pamuk Elastan Uzun Atlet - 3 Lü Paket

Erdem 2184 Pamuk Elastan Uzun Atlet - 3 Lü Paket
Erdem 2016 Koleksiyonu: Erdem 2184 Pamuk Elastan Uzun Atlet - 3 Lü Paket

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Özellikle Erdem markasına ait Erdem 2184 Pamuk Elastan Uzun Atlet - 3 Lü Paket ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Erdem markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Erdem 2184 Pamuk Elastan Uzun Atlet - 3 Lü Paket Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz, Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Erdem 2184 Pamuk Elastan Uzun Atlet - 3 Lü Paket için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Erdem 2184 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Erdem Bayan Atlet

63,42 TL   %46
34,49 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-XL, Siyah-S, Siyah-XL
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün