Erdem Ribana Erkek Atlet - 3 lü Paket 1110

Erdem Ribana Erkek Atlet - 3 lü Paket 1110
Atletler sizi yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En güzel klaisk atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Erdem Ribana Erkek Atlet - 3 lü Paket 1110
.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Klasik atlet modelleri rahat ve şık tasarımları ile erkeklerin oldukça rahat etmesini sağlamaktadır. Erdem iç giyim klasik atlet, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Erdem Ribana Erkek Atlet - 3 lü Paket 1110 modeli, erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Erdem iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

42 (XS), 45 (S), 48 (M), 51 (L), 54 (XL), 56 (XXL), 58 (3XL) bedeni\bedenleri mevcut olan Erdem Ribana Erkek Atlet - 3 lü Paket 1110, Beyaz, Siyah, Gri rengine\renklerine sahip.

Erdem 1110 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erdem Ribana Erkek Atlet - 3 lü Paket 1110 ürünü faturada "Erdem 1110" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.