Erdem Penye Arjantin Spordan - 3 lü Paket 1350

Erdem Penye Arjantin Spordan - 3 lü Paket 1350
Erdem 2019 Koleksiyon: Erdem Penye Arjantin Spordan - 3 lü Paket 1350

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Bu bağlamda Erdem markasına ait Erdem Penye Arjantin Spordan - 3 lü Paket 1350 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Erdem markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Erdem Penye Arjantin Spordan - 3 lü Paket 1350 model ürününde göstermektedir. Erdem markasının Erdem Penye Arjantin Spordan - 3 lü Paket 1350 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

45 (S), 48 (M), 54 (XL), 56 (XXL), 58 (3XL), L, XXL bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Erdem 1350 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erdem Penye Arjantin Spordan - 3 lü Paket 1350 ürünü faturada "Erdem 1350" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.