Erdem Erkek Termal 1482 - 3 Lü Paket

Erdem Erkek Termal 1482 - 3 Lü Paket
Erdem 2016 Koleksiyonu: Erdem Erkek Termal 1482 - 3 Lü Paket

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Erdem markasının Erdem Erkek Termal 1482 - 3 Lü Paket ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Erdem markasına ait Erdem Erkek Termal 1482 - 3 Lü Paket Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Erdem Erkek Termal 1482 - 3 Lü Paket, Siyah, Ekru renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Erdem 1482 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Erdem Erkek Termal

133,89 TL   %31
92,34 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün