Erdem Erkek Termal T.Gümüş 1481 - 3 Lü Paket

Erdem Erkek Termal T.Gümüş 1481 - 3 Lü Paket
Erdem 2016 Koleksiyonu: Erdem Erkek Termal T.Gümüş 1481 - 3 Lü Paket

Erkekler genellikle yaz mevsimi de olsa kış mevsimi de olsa dışarıda daha fazla kalmaktadırlar. Özellikle kış mevsiminin etkilerinden korunmak için termal özellikle iç çamaşırları tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar hareket ettikçe terlerler kış mevsiminde vücudun ısısının korunması önemli bir konudur. Bu yüzden Özellikle sitemizdeki tüm Erkek Termal iç çamaşırları teri içine hapsetmez vücuttan uzaklaştırır. Bu sebeple sitemizde Erkek Termal kategorisi altında satışa sunduğumuz özellikle Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırlarını en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Erdem markası ülkemizde Erkek Termal iç çamaşırları konusunda büyük beğeni yakalamış kaliteli bir markadır. Bu Erdem markasının ürettiği Erdem Erkek Termal T.Gümüş 1481 - 3 Lü Paket modeli Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırı da markanın kalitesini en iyi yansıttığı ürünlerdendir.

Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Erdem Erkek Termal T.Gümüş 1481 - 3 Lü Paket için, S, M, L, XL, XXL bedenleri bulunmaktadır.Erdem 1481 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Erdem Erkek Termal

126,84 TL   %31
87,48 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün