Erdem Omuzları Ve Sırtı Dantelli Atlet 2204 - 3 Lü Paket

Erdem Omuzları Ve Sırtı Dantelli Atlet 2204 - 3 Lü Paket
Erdem 2016 Koleksiyonu: Erdem Omuzları Ve Sırtı Dantelli Atlet 2204 - 3 Lü Paket

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Özellikle Erdem markasına ait Erdem Omuzları Ve Sırtı Dantelli Atlet 2204 - 3 Lü Paket ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Erdem markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Erdem Omuzları Ve Sırtı Dantelli Atlet 2204 - 3 Lü Paket Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz, Siyah, Ekru, Turkuaz renk seçeneği\seçenekleri sunan Erdem Omuzları Ve Sırtı Dantelli Atlet 2204 - 3 Lü Paket için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Erdem 2204 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Erdem Bayan Atlet

45,81 TL   %44
25,74 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Beyaz-M, Beyaz-S, Ekru-L, Ekru-M, Siyah-M
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün