Erkek Atlet Hmd E715

Erkek Atlet Hmd E715
HMD 2017 Koleksiyonu: Erkek Atlet Hmd E715

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka Faniladır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


%92 Koton %8 Elastan


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan HMD markasına ait Erkek Atlet Hmd E715 ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Erkek Atlet Hmd E715 V Yaka Fanilası bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka Fanila kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. HMD markasına ait Erkek Atlet Hmd E715 V Yaka Fanilasını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

48 bedenleri mevcut olan Erkek Atlet Hmd E715, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.HMD E715 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 HMD Erkek Atlet

16,09 TL   %33
10,80 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Siyah-48
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün