Erkek Beyaz Balıkçı Yaka Uzunkol Fanila Öztaş A1079

Erkek Beyaz Balıkçı Yaka Uzunkol Fanila Öztaş A1079
Öztaş 2019 Koleksiyon: Erkek Beyaz Balıkçı Yaka Uzunkol Fanila Öztaş A1079

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


%100 Koton


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Öztaş markasının Erkek Beyaz Balıkçı Yaka Uzunkol Fanila Öztaş A1079 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Öztaş markasına ait Erkek Beyaz Balıkçı Yaka Uzunkol Fanila Öztaş A1079 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

4, 5, 6, 7, S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Erkek Beyaz Balıkçı Yaka Uzunkol Fanila Öztaş A1079, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Öztaş A1079 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek Beyaz Balıkçı Yaka Uzunkol Fanila Öztaş A1079 ürünü faturada "Öztaş A1079" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.