La Blinque 2018 Koleksiyon: Erkek Boxer La Blinque OKY15257

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


% 85 Polyamide %15 Lycra :iki renkli esnek tülden erkek boxer :


Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan La Blinque markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Erkek Boxer La Blinque OKY15257 modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. La Blinque markasına ait Erkek Boxer La Blinque OKY15257 modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Siyah renk seçeneklerine sahip.La Blinque OKY15257 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek Boxer La Blinque OKY15257 ürünü faturada "La Blinque OKY15257" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.