La Blinque 2018 Koleksiyon: Erkek Leopar tanga La Blinque OKY15335

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


%85 Polyamide %15 Lycra : esnek leopar desenli Tül String


Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan La Blinque markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Erkek Leopar tanga La Blinque OKY15335 modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. La Blinque markasına ait Erkek Leopar tanga La Blinque OKY15335 modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Leopar Mavi renk seçeneklerine sahip.La Blinque OKY15335 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek Leopar tanga La Blinque OKY15335 ürünü faturada "La Blinque OKY15335" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.