Akbeniz 2019 Koleksiyon: Erkek Penye Boxer 40043

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


Ürün Kodu: 40043
Kumaş bilgisi: %100 Pamuk
Resimdeki ürünün ölçüleri: Beden: M  


Bu bağlamda Akbeniz markasına ait Erkek Penye Boxer 40043 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Akbeniz markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Erkek Penye Boxer 40043 model ürününde göstermektedir. Akbeniz markasının Erkek Penye Boxer 40043 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL, XXL bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Akbeniz 40043 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek Penye Boxer 40043 ürünü faturada "Akbeniz 40043" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.