90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Erkek Plaj Terliği Modelleri

Erkek Plaj Terliği

Erkek Plaj Terliği ModelleriYüzme insan sağlığı için yapılması gereken temel sporların başında geliyor. Üstelik insanlar her yaşta her zaman çok önemli bir engelleri olmadıkça yüzebiliyor.

İşte yüzme sporunun yapılabilmesi için de diğer spor türlerinde olduğu gibi farklı objeler gerekiyor. Bu objelerden bir tanesi de plaj terliği.

Plaj terliği de kendi içinde erkek plaj terliği, kadın plaj terliği ve çocuk plaj terliği olarak alt başlıklara ayrılıyor.

Erkek plaj terliği erkeklerin nerede yüzerlerse yüzsünler yüzmeye giderken ama havuz kenarına, ama plaja giydikleri ön ve arka kısmı tamamen açık olan terlikler. Son yıllarda parmak arası olarak üretilenler çok moda olsa da karşımıza başka modeller de çıkmıyor değil.

Suni deri ve plastik bu ürünlerde markaların en sıklıkla kullandığı malzemeler ama kimi zaman alternatif malzemeler de karşımıza çıkmıyor değil.

Ayak numarası ise 40, 41, 42, 43, 44. Ama daha düşük ya da daha yüksek olan ayak numaralarında terliklerde bulunabiliyor.

Renk skalası ise tam yaz aylarına yakışan renkler olabilmekle beraber kimi zaman koyu renkler de yer alabiliyor.

Ciltte alerji yapmayan herhangi bir zarar vermeyen malzemelerden yapılan terlikler her yaşta güvenle kullanılabilir. Yürürken tabanları itibarıyla da kayma durumu teşkil etmiyorlar. O yüzden güvenle yürümek mümkün.

Fiyatlar ise ürünün markasına, kullanılan malzemeye ve markasına göre değişiyor.

Aradığınız kriterde ürün bulunamamıştır. Aşağıda satışı devam eden benzer ürünleri görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Alışverişe devam! Bu ürünleri de beğenebilirsiniz.