90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Erkek Siyah İnterlok Fanila Öztaş A1014

Erkek Siyah İnterlok Fanila Öztaş A1014
Öztaş 2018 Koleksiyonu: Erkek Siyah İnterlok Fanila Öztaş A1014

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


%100 Koton


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Öztaş markasının Erkek Siyah İnterlok Fanila Öztaş A1014 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Öztaş markasına ait Erkek Siyah İnterlok Fanila Öztaş A1014 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Erkek Siyah İnterlok Fanila Öztaş A1014, Siyah, Antrasit renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Öztaş A1014 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek Siyah İnterlok Fanila Öztaş A1014 ürünü faturada "Öztaş A1014" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Öztaş Erkek Termal

68.64 TL   %38
42,90 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün