Erkek V Yaka Ribana Atlet Hmd E510

Erkek V Yaka Ribana Atlet Hmd E510
HMD 2019 Koleksiyon: Erkek V Yaka Ribana Atlet Hmd E510

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka T-Shirtdır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


%100 Koton


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan HMD markasına ait Erkek V Yaka Ribana Atlet Hmd E510 ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Erkek V Yaka Ribana Atlet Hmd E510 V Yaka T-Shirtsı bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka T-Shirt kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. HMD markasına ait Erkek V Yaka Ribana Atlet Hmd E510 V Yaka T-Shirtsını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

48, 51, 54, 56 bedenleri mevcut olan Erkek V Yaka Ribana Atlet Hmd E510, Siyah, Gri renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.HMD E510 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek V Yaka Ribana Atlet Hmd E510 ürünü faturada "HMD E510" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.