90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Eros Esk9028 Elbise

Eros Esk9028 Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.Bu sebeple Eros Esk9028 Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Eros markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Eros markasına ait Elbise modelleri arasında Eros Esk9028 Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Eros Esk9028 Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

36, 38, 40 bedeni\bedenleri bulunan bu Elbise, Lacivert renk seçeneklerine sahip.Eros ESK9028 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Eros Esk9028 Elbise ürünü faturada "Eros ESK9028" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
74.9 TL   %15
63,66 TL
--Tükendi--