Eros Penye Süprem V Yaka T.Gümüş 2’li Paket 1550

Eros Penye Süprem V Yaka T.Gümüş 2’li Paket 1550

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka T-Shirtdır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


%100 Pamuk


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Eros markasına ait Eros Penye Süprem V Yaka T.Gümüş 2’li Paket 1550 ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Eros Penye Süprem V Yaka T.Gümüş 2’li Paket 1550 V Yaka T-Shirtsı bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka T-Shirt kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Eros markasına ait Eros Penye Süprem V Yaka T.Gümüş 2’li Paket 1550 V Yaka T-Shirtsını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedenleri mevcut olan Eros Penye Süprem V Yaka T.Gümüş 2’li Paket 1550, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Eros 1550 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Eros Penye Süprem V Yaka T.Gümüş 2’li Paket 1550 ürünü faturada "Eros 1550" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.