Erotica 2018 Koleksiyon: Erotica Sunni Deri Halkalı Fantezi Bodysuit

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Çok seksi sunni deri halkalı fantezi bodysuit.

Not : Fotoğraf çekiminde kullanılan fotomodelin elindeki aksesuar ürüne dahil değildir.

 


Dünyaca ünlü Erotica markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Erotica Sunni Deri Halkalı Fantezi Bodysuit modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Erotica markasının Erotica Sunni Deri Halkalı Fantezi Bodysuit modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Erotica Sunni Deri Halkalı Fantezi Bodysuit, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Erotica GC8506 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erotica Sunni Deri Halkalı Fantezi Bodysuit ürünü faturada "Erotica GC8506" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.