Erotik Gecelik Takımı DenizGülü 7174

Erotik Gecelik Takımı DenizGülü 7174

2019 DenizGülü Fantazi Takımlar

25.70 TL   %25
19.25 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Görseldeki Ürün-M
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
DenizGülü 2019 Koleksiyon: Erotik Gecelik Takımı DenizGülü 7174

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan DenizGülü markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Erotik Gecelik Takımı DenizGülü 7174 modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. DenizGülü markasına ait Erotik Gecelik Takımı DenizGülü 7174 modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

M bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 7174 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erotik Gecelik Takımı DenizGülü 7174 ürünü faturada "DenizGülü 7174" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.