Erotik Gecelik Transparan Çok Çekici Vixson

Erotik Gecelik Transparan Çok Çekici Vixson
Vixson 2019 Koleksiyon: Erotik Gecelik Transparan Çok Çekici Vixson

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Vixson çekici transparan fantazi seksi gecelik özel göğüs tasarımıyla ürünü sıradışı şekle getiriyor.

 

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik ve 1 Adet Tanga


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Erotik Gecelik Transparan Çok Çekici Vixson modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Erotik Gecelik Transparan Çok Çekici Vixson modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Siyah renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0072 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erotik Gecelik Transparan Çok Çekici Vixson ürünü faturada "Vixson VN-0072" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.