Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Espial markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Espial Askılı Atlet 6 Lı Ambalaj 6005 ürününü sunmaktayız.


File %100 Pamuk


Bu Espial Askılı Atlet 6 Lı Ambalaj 6005 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Espial markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Espial markasına ait Espial Askılı Atlet 6 Lı Ambalaj 6005 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

, bedenlere sahip Espial Askılı Atlet 6 Lı Ambalaj 6005, renk seçeneklerine sahip.

Espial 6005 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Espial Askılı Atlet 6 Lı Ambalaj 6005 ürünü faturada "Espial 6005" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.