Espial V Yaka Sıfır Kol Fanila 4444

Espial V Yaka Sıfır Kol Fanila 4444

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka Faniladır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


Ribana %100 Pamuk


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Espial markasına ait Espial V Yaka Sıfır Kol Fanila 4444 ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Espial V Yaka Sıfır Kol Fanila 4444 V Yaka Fanilası bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka Fanila kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Espial markasına ait Espial V Yaka Sıfır Kol Fanila 4444 V Yaka Fanilasını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Espial V Yaka Sıfır Kol Fanila 4444, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Espial 4444 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-