Fantasy 1002 Çiçek Dantelli Hamile Pijaması

Fantasy 1002 Çiçek Dantelli Hamile Pijaması
Fantasy 2019-2020 Sonbahar Kış Koleksiyon: Fantasy 1002 Çiçek Dantelli Hamile Pijaması

Kadınlar için en büyük ve en duygusal olay şüphesiz anne olmaktır. Yorgun ve endişeli geçen 9 aylık bekleyişin ardından yavrusunu kucağına alan annenin artık farklı görevleri bulunmaktadır. Bunlar genellikle emzirme ve anne nin dinlenmesidir. Bu konuda biz icgiyimozel.com sitesi olarak özellikle Hamile/Lohusa dönemlerinde annelerin ihtiyacı olabilecek tüm ürünlere ilaveten Hamile Pijama Takımları giysilerini de sunmaktayız. Bu Hamile/Lohusa giysilerinde en önemli konu doğallık ve hijyendir. Özellikle bu konuya büyük hassasiyet gösteren Fantasy markasına ait tüm Hamile/Lohusa giysileri en doğal liflere sahip pamuk vb. iplik malzemelerden üretilmiştir.Fantasy markasına ait Fantasy 1002 Çiçek Dantelli Hamile Pijaması model Hamile Pijama Takımları giysisinde gerek tercih edilen malzemenin kalitesi ve gerekse de ürünün tasarım ve kullanım kolaylığı olsun son derece kullanışlı ve sağlıklı bir Hamile/Lohusa elbisesidir.

M-38, XL-42, S-36, L-40, bedenlere sahip Fantasy 1002 Çiçek Dantelli Hamile Pijaması, Ekru, Pembe, Kırmızı renk seçeneklerine sahip.

Fantasy 1002 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Fantasy 1002 Çiçek Dantelli Hamile Pijaması ürünü faturada "Fantasy 1002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.