Emay 2018 Koleksiyon: Fantazi Bady Emay 9129

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Emay markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Fantazi Bady Emay 9129 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Emay markasının Fantazi Bady Emay 9129 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M bedenleri mevcut olan Fantazi Bady Emay 9129, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Emay 9129 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Fantazi Bady Emay 9129 ürünü faturada "Emay 9129" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.