Sistina 2018 Koleksiyon: Fantazi Body Komple Gece Kıyafeti Sistina E-823

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


%92 Dantel Polyamit %8 Likra


Dünyaca ünlü Sistina markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Fantazi Body Komple Gece Kıyafeti Sistina E-823 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Sistina markasının Fantazi Body Komple Gece Kıyafeti Sistina E-823 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Fantazi Body Komple Gece Kıyafeti Sistina E-823, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Sistina E-823 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Fantazi Body Komple Gece Kıyafeti Sistina E-823 ürünü faturada "Sistina E-823" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.