La Blinque 2018 Koleksiyon: Fantazi Büstiyer Pantolon Set 3018-LB

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


1 adet Pantolon  + 1 adet Büstiyer

%85Polyamide %15 Lycra  Micro Kumaş


Small ( S ) - Medium ( M ) 36,38 Bedene Uygundur
 Large ( L ) XLarge ( XL ) - 40,42 Bedene Uygundur

Özellikle La Blinque markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Fantazi Büstiyer Pantolon Set 3018-LB modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

S/M, XL bedenleri mevcut olan Fantazi Büstiyer Pantolon Set 3018-LB, Resimdeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque 945 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Fantazi Büstiyer Pantolon Set 3018-LB ürünü faturada "La Blinque 945" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.