90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings 3 Parça Çiçek Süslemeli Fantezi Şifon Takım

Feelings 3 Parça Çiçek Süslemeli Fantezi Şifon Takım

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Süper seksi 3 parça transparan takım sadeliği ve seksapelliği bir arada isteyenler için.

  • Ortasında boncuklu iki çiçek süslemesi ile bolero
  • Çift yırtmaçlı arkasında yeralan ortası boncuklu çiçek süslemesi ile etek
  • Aynı kumaştan T-String
Free Size beden S,M,L bedenler için uygundur.


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Feelings markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Feelings 3 Parça Çiçek Süslemeli Fantezi Şifon Takım model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Feelings markasına ait Feelings 3 Parça Çiçek Süslemeli Fantezi Şifon Takım ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Feelings F7328 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings 3 Parça Çiçek Süslemeli Fantezi Şifon Takım ürünü faturada "Feelings F7328" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-