90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Court Dress & Boyshort Takım

Feelings Court Dress & Boyshort Takım
Seksi Uzun Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi uzun elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Feelings Court Dress & Boyshort Takım
Sıra dışı görünmek isteyen bayanlara sıra dışı kostüm.

Esnek Micro kumaş Dik yaka ve japone kollu boyun ve göğüs süslemeleri ile uzun cüppe Aynı kumaştan üretilmiş süper seksi boyshort

Free Size beden S,M,L bedenler için uygundur


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi uzun elbiseler ile mümkündür. Feelings iç giyim seksi uzun elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Feelings Court Dress & Boyshort Takım modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Feelings iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Feelings Court Dress & Boyshort Takım, rengine\renklerine sahip.

Feelings MM1020 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Court Dress & Boyshort Takım ürünü faturada "Feelings MM1020" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-