Feelings Dantelli File Çorap Dar Aralıklı

Feelings Dantelli File Çorap Dar Aralıklı

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


  • Dar aralıklı dantelli file çorap
  • Jartiyerli veya jartiyer olmaksızın kullanılabilir
  • Standart Beden (S, M, L bedenler içindir)

Feelings markasına ait Feelings Dantelli File Çorap Dar Aralıklı ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Feelings Dantelli File Çorap Dar Aralıklı ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Feelings markasının Feelings Dantelli File Çorap Dar Aralıklı model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Feelings Dantelli File Çorap Dar Aralıklı için, bedenleri bulunmaktadır.Feelings S9005-3D Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-