90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Derin Yırtmaçlı Süper Mini Elbise

Feelings Derin Yırtmaçlı Süper Mini Elbise
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Feelings Derin Yırtmaçlı Süper Mini Elbise
Alışılmışın dışında derin yırtmacı ve etek kenarlarındaki minik halkaları ile bu elbise sizi hayal ettiğinizden çok daha fazla seksi gösterecek. Her erkek partnerini bu elbise içerisinde görmek isteyecek. Favoriniz olacak bu modeli mutlaka düşünmelisiniz.

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Feelings iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Feelings Derin Yırtmaçlı Süper Mini Elbise modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Feelings iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Feelings Derin Yırtmaçlı Süper Mini Elbise, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Feelings DL1030 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Derin Yırtmaçlı Süper Mini Elbise ürünü faturada "Feelings DL1030" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-