Feelings Farbelalı 5 Parça Fantazi Takım

Feelings Farbelalı 5 Parça Fantazi Takım

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Özel gecelerinizi renklendirecek 5 parça fantazi takım.

  • Bağcıklı sütyen
  • Süper mini etek
  • 2 Adet bağcıklı striptizci bandı
  • String
Standart beden S, M, L bedenler için uygundur


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Feelings markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Feelings Farbelalı 5 Parça Fantazi Takım model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Feelings markasına ait Feelings Farbelalı 5 Parça Fantazi Takım ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Feelings NK301038 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-