90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings File Külotlu Çorap Geniş Aralıklı

Feelings File Külotlu Çorap Geniş Aralıklı

Bayanlar evliliklerinin daha heyecanlı ve renkli olması için birçok farklı kıyafet ve iç giyim ürünü kullanırlar. Sitemizde bulunan Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Külotlu Çorapları normal gündelik kıyafetler altından giyilmemektedir. Ancak kendilerine özgü tasarımları sebebiyle erotik çekiciliği bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar eşini cezbetmek isteyen bayanlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdir.


 • Süper Seksi Geniş aralıklı file külotlu çorap
 • Standart Beden
 • Uyumlu Ölçüler : Boy : 150-185 cm Kalça : 85-120 cm


  Özellikle Feelings markası fantezi ürünler alanında hem kalitesi, hem de farklı tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu markanın Fantazi Külotlu Çoraplar arasında sunduğu bu Feelings File Külotlu Çorap Geniş Aralıklı modeli gerçekten kendine özgü uyumlu renkleri ve farklı özgün tasarımı ile büyük beğeni almıştır. Feelings markasının Feelings File Külotlu Çorap Geniş Aralıklı ürününü sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

  bedenleri bulunan bu Fantazi Külotlu Çoraplar, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.  Feelings S 9015 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

  Gizli PAKETLEME:
  Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings File Külotlu Çorap Geniş Aralıklı ürünü faturada "Feelings S 9015" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
  Tükendi-