Feelings Jartiyer Çorabı

Feelings Jartiyer Çorabı

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


  • Zarif ince jartiyer çorabı
  • Standart Beden (S, M, L Bedenler İçindir)

Feelings markasına ait Feelings Jartiyer Çorabı ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Feelings Jartiyer Çorabı ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Feelings markasının Feelings Jartiyer Çorabı model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Feelings Jartiyer Çorabı için, bedenleri bulunmaktadır.Feelings S9019 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.
10,99 TL   %26
8,13 TL
--Tükendi--