Feelings 2019 Koleksiyon: Feelings Kelebek Desenli Geyşa Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Özel tasarım sırt dekolteli Geyşa Body.

Sırt Bölümü omuzun hemen altından itibaren tam Dekolte, koltuk altından bele kadar olan bölümden çok sayıda bağlarla arkadan birbirine bağlanır.

Ağ Kısmı arkadan G-String Arka bel bölümünde iki taraftan kopça ile bağlantılı.

Dokuma Uzak doğu kumaş.

Beden Free Size'dır. M ve L bedenler için uygundur.


Dünyaca ünlü Feelings markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Feelings Kelebek Desenli Geyşa Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Feelings markasının Feelings Kelebek Desenli Geyşa Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Feelings Kelebek Desenli Geyşa Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Feelings MM 6029 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Kelebek Desenli Geyşa Body ürünü faturada "Feelings MM 6029" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.