90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Kelebek İşlemeli Süper Seksi Gece Kostümü

Feelings Kelebek İşlemeli Süper Seksi Gece Kostümü
Seksi Uzun Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi uzun elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Feelings Kelebek İşlemeli Süper Seksi Gece Kostümü
Muhteşem seksi, gece elbisesi.

Özel gecelerinizde sizi alabildiğine farklı ve seksi gösterecek, ince esnek jarse kumaş, derin göğüs dekoltesi, Pullar serpiştirilmiş büyük Kelebek işlemesi, ayarlanabilir çapraz askıları, kalçadan ayağa kadar çapraz inen eteği ile bambaşka ve çok alımlı gece elbisesi.


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi uzun elbiseler ile mümkündür. Feelings iç giyim seksi uzun elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Feelings Kelebek İşlemeli Süper Seksi Gece Kostümü modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Feelings iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Feelings Kelebek İşlemeli Süper Seksi Gece Kostümü, rengine\renklerine sahip.

Feelings F 8113 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Kelebek İşlemeli Süper Seksi Gece Kostümü ürünü faturada "Feelings F 8113" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-