90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Sequined Teddy - Pullu Ve Fiyonglu Body Külot Takım

Feelings Sequined Teddy - Pullu Ve Fiyonglu Body Külot Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


Önü tamamen pullarla kaplı, ön, arka ve yanlarında fiyonk süsleri, beyaz transparan tül kumaşla tasarlanmış arka bölümdeki damla formunda sırt dekoltesi ile göz alıcı body, beyaz tül kumaştan üretilmiş özel G-String hediyesiyle birlikte göz alıcı olmak isteyen bayanlara.

Free Size beden S,M,L bedenler için uygundur


Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Feelings markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Feelings Sequined Teddy - Pullu Ve Fiyonglu Body Külot Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Feelings markasına ait Feelings Sequined Teddy - Pullu Ve Fiyonglu Body Külot Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Feelings F7325 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Sequined Teddy - Pullu Ve Fiyonglu Body Külot Takım ürünü faturada "Feelings F7325" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-