90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Sheer Babydoll & G-string Takım

Feelings Sheer Babydoll & G-string Takım

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Feelings Sheer Babydoll & G-string Takım Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Feelings markanın Feelings Sheer Babydoll & G-string Takım modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


İncecik tül kumaş ile tasarlanmış bu modelde, göğüs altından başlayan yırtmaç kenarları ve etekler güpürlerle süslenmiş. Ayrıca göğüsü çevreleyen dantellerin altı transparan tül kumaş ile astarlanarak daha diri ve seksi bir görüntü sağlıyor.

Esnek yapısı ve ayarlanabilir omuz askıları ile tüm bedenlere uyumludur.

Free size beden, esnek yapısı ile S, M bedenler içindir.


Feelings markasının bu Feelings Sheer Babydoll & G-string Takım model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Feelings Sheer Babydoll & G-string Takım, renk seçeneklerine sahip.

Feelings MM 2047 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Sheer Babydoll & G-string Takım ürünü faturada "Feelings MM 2047" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-