90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Shiny Boyshort & Sutyen Takım

Feelings Shiny Boyshort & Sutyen Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Feelings markasına ait Feelings Shiny Boyshort & Sutyen Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Feelings markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Feelings Shiny Boyshort & Sutyen Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Feelings markasına ait Feelings Shiny Boyshort & Sutyen Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Süper seksi parlak sütyen & boyshort takım

  • Esnek yaldız parlaklığında vücudu saran kumaş
  • Bağcıklı külot ve sutyen tasarımı
  • Külot iki yan bağcık bölümlerinde küçük pencereler

bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Feelings MM3061 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Shiny Boyshort & Sutyen Takım ürünü faturada "Feelings MM3061" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-