90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Stretch Lace Baby Doll & T-string

Feelings Stretch Lace Baby Doll & T-string

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Feelings Stretch Lace Baby Doll & T-string Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Feelings markanın Feelings Stretch Lace Baby Doll & T-string modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Muhteşem seksi görüntüsü, vücudu saran transparan esnek kumaşı, eteğinde yeralan ince beyaz işlemesi ve göğüs bölümündeki dantelleri ile çok seksi ve alımlı. Beraberinde Aynı kumaştan üretilmiş özel tasarım T-String hediyesiyle. Esnek yapısı ve ayarlanabilir omuz askıları ile her bedene uyumlu

Free Size Beden, Esnek yapısı ile S, M, L bedenler için uygundur.
Feelings markasının bu Feelings Stretch Lace Baby Doll & T-string model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Feelings Stretch Lace Baby Doll & T-string, renk seçeneklerine sahip.

Feelings MM 2061 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Stretch Lace Baby Doll & T-string ürünü faturada "Feelings MM 2061" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-