90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Transparan Kalp Desenli Sutyen, Külot & Çorap Takım

Feelings Transparan Kalp Desenli Sutyen, Külot & Çorap Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Feelings markasına ait Feelings Transparan Kalp Desenli Sutyen, Külot & Çorap Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Feelings markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Feelings Transparan Kalp Desenli Sutyen, Külot & Çorap Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Feelings markasına ait Feelings Transparan Kalp Desenli Sutyen, Külot & Çorap Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Özel geceleriniz için çok özel takım

  • Sütyen, Külot ve Çorap olmak üzere tam takım
  • Transparan kalp desenli esnek kumaş
  • Sutyen göğüs altında, Külot lastik bölümünde ve çorap üst bölümünde özel dantel süslemeler
  • Vazgeçilmez siyah ve kırmızı renk seçenekleri
Free Size beden esnek yapısı ile S, M ve L bedenler içindir


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Feelings MM 3050 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Transparan Kalp Desenli Sutyen, Külot & Çorap Takım ürünü faturada "Feelings MM 3050" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-